KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15565134
nr 1556 5134
Lars Frick, Marocco 1962, Signerad och daterad 1962. Olja på pannå, 21x32 cm, yttermått inklusive ram: 40x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 19:31:52
17/8 19:18:43
700 kr
18/8 13:37:24